Aparthotel Římská 14

Parkování

Úvod / Parkování

Modrá zóna

Modrá zóna je na pražských komunikacích vyznačena modrým pruhem a je určena pro tzv. rezidentní parkování. Bez omezení zde mohou parkovat pouze osoby s platným parkovacím oprávněním. Ostatní motoristé mohou v modré zóně parkovat po omezenou dobu pouze po zaplacení parkovného prostřednictvím webové aplikace Virtuální parkovací hodiny (mpla.cz/praha).

Oranžová zóna

Oranžové zóny jsou vyznačeny oranžovým pruhem na svislém dopravním značení a doplněny bílým vodorovným značením. Jsou určena pro tzv. krátkodobé parkování návštěvníků. Parkování je zde tedy časově omezeno. Platbu za něj je možné provést na parkovacím automatu nebo přes webovou aplikaci Virtuální parkovací hodiny (mpla.cz/praha).

MR.PARKIT

K parkování jde využít také pronájem garáže skrze aplikaci MR.PARKIT. Parkovací místo si zde můžete najít ještě předtím než nasednete do auta a samotnou garáž si pak otevřete v aplikacim, případně vám ji otevře recepční. V případě potíží je k dispozici telefonická i on-line podpora.

Garáže Muzeum

Parking Centrum je jedním z největších parkovacích objektů v Praze. Je přímo  integrován do dopravního řešení města, včetně informačního a naváděcího systému. Nachází se cca 100 m od Václavského náměstí a vjezd do parkingu je přímo z magistrály (ul.U Divadla). Parking Centrum je určeno jak pro krátkodobé tak i pro dlouhodobé parkování.

Parkingcard

Krátkodobé parkování až na 24h na modrých a fialových zónách Prahy 1 – 8 s parkingcard.cz není problém. Parkovat lze na placených a residenčních zónách v dané městské části, stačí jen vybrat jeden z tarifů a zaregistrovat SPZ automobilu.